Latvijas Galvassāpju pacientu biedrība - Aktualitātes

Rīgā norisināsies bezmaksas lekcija un ekspreskonsultācijas migrēnas pacientiem

Ikviens iedzīvotājs, kurš saskāries ar migrēnu vai arī kuram ir aizdomas, ka traucējošo galvassāpju iemesls ir migrēna, aicināts apmeklēt Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības organizēto bezmaksas lekciju ‘’BRĪVS no migrēnas’’, kas 12. decembrī norisināsies veselības centra ‘’Vivendi’’ telpās Rīgā.  Lai pārliecinātos par galvassāpju iemeslu un to gadījumā saņemtu palīdzību, pēc lekcijas būs pieejamas arī speciālistu ekspreskonsultācijas.

‘’Migrēnas slimniekiem galvassāpes un migrēnas lēkmes ir mokošs un sāpīgs pārdzīvojums. Migrēnu nav iespējams pilnībā izārstēt, tomēr, apmeklējot zinošu speciālistu – neirologu, algologu, ir iespējams rast efektīvu risinājumu, kas palīdz migrēnas lēkmes ierobežot, kā arī samazināt to intensitāti,’’ uzsver Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības vadītāja Līga Alberliņa.

Bezmaksas lekcija norisināsies 12. decembrī, plkst. 16.00 veselības centra ‘’Vivendi’’ telpās Rīgā, Bukultu ielā 11. Uz lekciju un ekspreskonsultācijām jāpiesakās līdz 11. decembrim, zvanot pa tālruņa numuru 20054758 darba dienās laikā no 13.00 līdz 16.00. Vietu skaits konsultācijām ir ierobežots.

Speciālistu lekcijas un bezmaksas ekspreskonsultācijas iniciatīvas ‘’BRĪVS no migrēnas’’ ietvaros janvārī un februārī norisināsies arī Valmierā, Jūrmalā, Rēzeknē un Liepājā.

Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības organizēto pasākumu mērķis ir izglītot sabiedrību par biežākajiem galvassāpju cēloņiem un veidiem, kā arī saņemt atbalstu un iedrošināt meklēt jaunus veidus pašsajūtas uzlabošanai. 

Lasīt vairāk

VM paplašinājusi kompensējamo zāļu pieejamību pacientiem – sarakstā iekļauta arī migrēnas ārstēšanaParādīt vēl

VM paplašinājusi kompensējamo zāļu pieejamību pacientiem – sarakstā iekļauta arī migrēnas ārstēšana

Lai uzlabotu zāļu pieejamību iedzīvotājiem, kompensējamo zāļu sarakstā iekļautas papildu diagnozes, to skaitā migrēna, informēja Veselības ministrija

Saruna “Par un ap migrēnu”Parādīt vēl

Saruna “Par un ap migrēnu”

Trešdien, 23. augustā, plkst. 15.00 Kuldīgas Galvenās bibliotēkas 2. stāvā notika saruna “Par un ap migrēnu” ar Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības vadītāju Karīnu Zaņģi, kura dalījas stāsta par savu pieredzi cīņā pret migrēnu un stiprām galvassāpēm.