Latvijas Galvassāpju pacientu biedrība - Aktualitātes

Jūrmalā norisināsies bezmaksas lekcija un ekspreskonsultācijas migrēnas pacientiem

Ikviens iedzīvotājs, kurš saskāries ar migrēnu vai arī kuram ir aizdomas, ka traucējošo galvassāpju iemesls ir migrēna, aicināts apmeklēt Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības organizēto bezmaksas lekciju ‘’BRĪVS no migrēnas’’, kas 13. februārī norisināsies Jūrmalas slimnīcā, B korpusā, 5.stāva Konferenču zālē. Lai pārliecinātos par galvassāpju iemeslu un to gadījumā saņemtu palīdzību, pēc lekcijas būs pieejamas arī speciālistu ekspreskonsultācijas.

“Cilvēkiem, kuri slimo ar migrēnu, galvassāpes un migrēnas lēkmes ir mokošs un sāpīgs pārdzīvojums. Migrēnu nav iespējams pilnībā izārstēt, tomēr, apmeklējot zinošu speciālistu – neirologu, algologu, ir iespējams rast efektīvu risinājumu, kas palīdz migrēnas lēkmes kontrolēt, kā arī samazināt to intensitāti,’’ uzsver Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības vadītāja Līga Alberliņa.

Bezmaksas lekcija norisināsies 13. februārī, plkst. 16.00 Jūrmalas slimnīcā, Vienības prospektā 19/21, Jūrmalā. Uz lekciju un ekspreskonsultācijām pie neirologa, fizioterapeita vai psihologa jāpiesakās līdz 12. februārim, zvanot pa tālruņa numuru 20054758 darba dienās laikā no 13.00 līdz 16.00. Vietu skaits konsultācijām ir ierobežots.

Speciālistu lekcijas un bezmaksas ekspreskonsultācijas iniciatīvas ‘’BRĪVS no migrēnas’’ ietvaros jau norisinājušās trīs Latvijas pilsētās – Rīgā, Rēzeknē un Valmierā. Februārī lekcijas un ekspreskonsultācijas norisināsies arī Liepājā.

Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības organizēto pasākumu mērķis ir izglītot sabiedrību par biežākajiem galvassāpju cēloņiem un veidiem, kā arī saņemt atbalstu un iedrošināt meklēt jaunus veidus pašsajūtas uzlabošanai.

Lasīt vairāk

VESELĪBAS DETEKTĪVS #20 - Grindeks Latvia YourtubeParādīt vēl

VESELĪBAS DETEKTĪVS #20 - Grindeks Latvia Yourtube

Šajā podkasta epizodē uzzini vairāk par migrēnu, galvassāpēm un Latvijas Galvassāpju pacientu biedrību.

LR1: Kā labāk dzīvot - Migrēna: ar to nākas sadzīvot, to var arī izārstētParādīt vēl

LR1: Kā labāk dzīvot - Migrēna: ar to nākas sadzīvot, to var arī izārstēt

Par migrēnas slimības ārstēšanu un simptomu mazināšanu raidījumā Kā labāk dzīvot skaidro Gaiļezera slimnīcas Galvassāpju vienības vadītāja Līga Mekša un Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības pārstāve Karīna Zaņģe.