Aktualitātes

Liepājā norisināsies bezmaksas lekcija un ekspreskonsultācijas migrēnas pacientiem

Ikviens iedzīvotājs, kurš saskāries ar migrēnu vai arī kuram ir aizdomas, ka traucējošo galvassāpju iemesls ir migrēna, aicināts apmeklēt Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības organizēto bezmaksas lekciju ‘’BRĪVS no migrēnas’’, kas 21. februārī norisināsies VCA Liepājas Medicīnas Centra telpās Liepājā. Lai pārliecinātos par galvassāpju iemeslu un to gadījumā saņemtu palīdzību, pēc lekcijas būs pieejamas arī speciālistu ekspreskonsultācijas.

“Cilvēkiem, kuri slimo ar migrēnu, galvassāpes un migrēnas lēkmes ir mokošs un sāpīgs pārdzīvojums. Migrēnu nav iespējams pilnībā izārstēt, tomēr, apmeklējot zinošu speciālistu – neirologu, algologu, ir iespējams rast efektīvu risinājumu, kas palīdz migrēnas lēkmes kontrolēt, kā arī samazināt to intensitāti,’’ uzsver Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības vadītāja Līga Alberliņa.

Bezmaksas lekcija norisināsies 21. februārī, plkst. 15.00 VCA Liepājas Medicīnas Centrā, Brīvības ielā 95, Liepājā. Uz lekciju un ekspreskonsultācijām pie neirologa, fizioterapeita vai psihologa jāpiesakās līdz 20. februārim, zvanot pa tālruņa numuru 20054758 darba dienās laikā no 13.00 līdz 16.00. Vietu skaits konsultācijām ir ierobežots.

Speciālistu lekcijas un bezmaksas ekspreskonsultācijas iniciatīvas ‘’BRĪVS no migrēnas’’ ietvaros jau norisinājušās četrās Latvijas pilsētās – Rīgā, Rēzeknē, Valmierā un Jūrmalā.

Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības organizēto pasākumu mērķis ir izglītot sabiedrību par biežākajiem galvassāpju cēloņiem un veidiem, kā arī saņemt atbalstu un iedrošināt meklēt jaunus veidus pašsajūtas uzlabošanai.

Lasīt vairāk

TV3 Ziņas: Migrēnas pacientiem diagnozes noteikšana nereti prasa vairākus gadusParādīt vēl

TV3 Ziņas: Migrēnas pacientiem diagnozes noteikšana nereti prasa vairākus gadus

Ar migrēnu Latvijā sirgst katrs desmitais iedzīvotājs, taču ceļš līdz šai diagnozei daudziem pacientiem prasījis pat desmitiem gadu. Kāds ilgstoši pats nav vērsies pēc palīdzības, taču lielai daļai atbilstoša ārstēšana tikusi kavēta mediķu nespējas dēļ šo slimību atpazīt

VESELĪBAS DETEKTĪVS #20 - Grindeks Latvia YourtubeParādīt vēl

VESELĪBAS DETEKTĪVS #20 - Grindeks Latvia Yourtube

Šajā podkasta epizodē uzzini vairāk par migrēnu, galvassāpēm un Latvijas Galvassāpju pacientu biedrību.